OGŁOSZENIA O WOLNYCH STANOWISKACH PRACY

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ogłoszenie o naborze do pracy w ramach umowy o pracę na zastępstwo

Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu poszukuje kandydatów na stanowisko:

technik Zespołu Prezydialnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu

wymiar etatu: 1

liczba stanowisk pracy: 1

przewidywany okres zatrudnienia w ramach umowy o pracę na zastępstwo: do 10 maja 2023

ADRES URZĘDU:

Komenda Miejska Policji

w Wałbrzychu

ul. Mazowiecka 2

58-300 Wałbrzych

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Komisariat Policji II w Wałbrzychu

ul. Psie Pole 7

58-301 Wałbrzych

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU PRACY:

- obsługa kancelaryjno-biurowa sekretariatu Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w tym m.in.:

  • przyjmowanie i rozdzielanie korespondencji

  • rejestrowanie wpływu, obiegu i ekspedycji dokumentów i przesyłek,

  • archiwizacja dokumentów

  • prowadzenie ewidencji czasu służby i pracy policjantów i pracowników

  • przygotowywanie dokumentów i pism

  • wprowadzanie danych do systemów elektronicznych obowiązujących w komendzie

WARUNKI PRACY:

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
Praca biurowa, przy komputerze w jednozmianowym, ośmiogodzinnym systemie pracy.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

Stanowisko pracy wyposażone w monitor ekranowy, z naturalnym i sztucznym oświetleniem.
Praca na pierwszym piętrze. Brak wind i podjazdów, toalety nieprzystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

WYMAGANIA ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:

NIEZBĘDNE:

wykształcenie średnie

niekaralność

poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczone klauzulą „poufne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (tekst jednolity Dz. U. Z 2019 r. , poz. 742 - tekst jednolity ze zm.)

znajomość obsługi komputera

DODATKOWE:

brak

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

  1. podanie o przyjęcie do pracy

  2. oświadczenie o niekaralności

  3. kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

  4. kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody
    na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (tekst jednolity Dz. U. z 2019 r. poz. 742 – tekst jednolity ze zm.)

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty można przesyłać drogą pocztową na adres:

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Wydział Kadr i Szkolenia i Prezydialny

ul. Mazowiecka 2 58-300 Wałbrzych

lub składać osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia i Prezydialnym (pierwsze piętro, pokój 126) od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30

DANE OSOBOWE – KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu, ul. Mazowiecka 2 58-300 Wałbrzych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem iod.kmp@walbrzych.wr.policja.gov.pl. Dane osobowe będą przechowywane, przetwarzane przez okres trwania naboru oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie archiwizacji i brakowania. Posiada Pan/ Pani prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, sprostowania danych osobowych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych. Posiada Pan/ Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownej informacji na adres poczty elektronicznej: iod.kmp@walbrzych.wr.policja.gov.pl. Ma Pan/ Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pan/ Pani, że przetwarzanie Pana/ Pani danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu naboru. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – Dz. U. UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1.

INNE INFORMACJE:

  1. Umowa o pracę na okres zastępstwa.

  2. Proponowane wynagrodzenie: zasadnicze 3.052,42 zł (brutto), premia regulaminowa w wysokości 13,65 % stawki wynagrodzenia zasadniczego plus prawo do dodatku z tytułu wysługi lat (do 20% stawki wynagrodzenia zasadniczego).

  3. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 47 875 1519 lub 47 8751 207.

Metryczka

Data publikacji : 03.08.2022
Data modyfikacji : 22.02.2024
Marcin Świeży KMP w Wałbrzychu
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Świeży